Luistelujärjestys
Seura Joukkue Sarja luistelujärjestys
ESjT - Espoon Jäätaiturit Valley Bay Synchrospirit Aikuiset 1
KeMu - Keski-Uudenmaan muodostelmaluistelijat Team Frosettes Aikuiset 2
NTL - Nurmijärven taitoluistelijat Frozen Mistrals Aikuiset 3
Varala-Tiimi ry Team Ice Passion Aikuiset 4
RNK Taitoluistelu Sand Christals Aikuiset 5
       
RJT - Riihimäen Jäätaiturit ry Chicas del Amor K-noviisit 1
PoriTa - Porin Taitoluistelu ry Team Fusion K-noviisit 2
Salpa Taitoluistelu Team Somnium K-noviisit 3
SeiTL - Seinäjoen Taitoluistelijat ry RiverFalls K-noviisit 4
ESjT - Espoon Jäätaiturit Valley Bay Synchroshine K-noviisit 5
RauTL - Rauman Taitoluistelijat Primavista K-noviisit 6
Kaari - Kaarinan Taitoluistelijat Sparkle Edges K-noviisit 7
       
PoriTa - Porin Taitoluistelu ry Team Passion Tulokkaat 1
ESjT - Espoon Jäätaiturit Valley Bay Synchro Kids Tulokkaat 2
HTK - Helsingin Taitoluisteluklubi ry MiniSparkles Tulokkaat 3
RJT - Riihimäen Jäätaiturit ry Mini Chicas Tulokkaat 4
VG-62 Sun City Sequins Tulokkaat 5
Kaari - Kaarinan Taitoluistelijat Mini Edges Tulokkaat 6
HL - Helsingin Luistelijat Sunflowers Tulokkaat 7
TRT - Turun Riennon Taitoluistelu Amicus Aboenses
Tulokkaat 8
Salpa Taitoluistelu Team Minium Tulokkaat 9
Kaari - Kaarinan Taitoluistelijat Little Edges Tulokkaat 10
SeiTL - Seinäjoen Taitoluistelijat ry RiverDo?lls
Tulokkaat 11
Porita - Porin Taitoluistelu Team Vision Tulokkaat 12
KeMu - Keski-Uudenmaan muodostelmaluistelijat Team Kidettes Tulokkaat 13
TTK - Tikkurilan Taitoluisteluklubi Ice Sympathy Tulokkaat 14
       
HTK - Helsingin Taitoluisteluklubi ry MiniMInts Minorit 1
TTK - Tikkurilan Taitoluisteluklubi
Ice Melody Minorit 2
Kaari - Kaarinan Taitoluistelijat Golden Edges Minorit 3
HL - Helsingin Luistelijat Sunlights Minorit 4
ESjT - Espoon Jäätaiturit Valley Bay Synchronettes Minorit 5
HTK - Helsingin Taitoluisteluklubi ry PepperMints Minorit 6
TRT - Turun Riennon Taitoluistelu Minores Aboenses Minorit 7
VG-62 Sun City Sweets Minorit 8
       
KKJT - KooKoo Jäätaiturit
Team Pink Pearl K-Juniorit 1
VG-62 Sun City Sound K-Juniorit 2
EVT - Etelä-Vantaan Taitoluistelijat Hot Steps K-juniorit 3
HL - Helsingin Luistelijat Moonshadows K-Juniorit 4
ESjT - Espoon Jäätaiturit Valley Bay Synchrostyle K-Juniorit 5
RauTL - Rauman Taitoluistelijat Primavera K-Juniorit 6
HL - Helsingin Luistelijat Moonlights K-Juniorit 7
SaiML - Saimaan muodostelmaluistelijat Crystal Illusions K-Juniorit 8
PoriTa - Porin Taitoluistelu ry Team Explosion K-Juniorit 9
       
ETK - Espoon taitoluisteluklubi ry Reunions Masters 1
VG-62 Sun City Shake Masters 2
EVT - Etelä-Vantaan Taitoluistelijat Steps On Edge Masters 3
       
VG-62 Sun City Souls K-Seniorit 1
       
HTK - Helsingin Taitoluisteluklubi ry Novettes SM-Noviisit 1
HL - Helsingin Luistelijat Starlights SM-Noviisit 2
Kaari - Kaarinan Taitoluistelijat Diamond Edges SM-Noviisit 3
HTK - Helsingin Taitoluisteluklubi ry Finettes SM-Noviisit 4
VG-62 Sun City Synchro SM-Noviisit 5
Etelä-Vantaan taitoluistelijat Dream Steps SM-Noviisit 6
TRT - Turun Riennon Taitoluistelu Filiae Aboenses SM-Noviisit 7
       
Etelä-Vantaan taitoluistelijat Ice Steps SM-Juniorit 1
ESjT - Espoon Jäätaiturit Valley Bay Synchro SM-Juniorit 2
Kaari - Kaarinan Taitoluistelijat Dream Edges SM-Juniorit 3
VG-62 Sun City Swing SM-Juniorit 4
HL - Helsingin Luistelijat Musketeers SM-Juniorit 5

   
Loppiaiskilpailut
«  Lokakuu   »
Kategoriat