Aikataulu

 

 LOPPI-ICE 5.1.2019

 Kilpailun 2.1. 2019 päivitetty aikataulu on seuraava:

(järjestäjä pidättää oikeuden muutoksiin)

 

9.00

Aikuiset

9.42

Kansalliset noviisit

10.42

Tulokkaat

12.42

Minorit

n. 13.50

Mupi-sarjat ja Minorit palkintojen jako

14.56

Kansalliset juniorit

16.26

Masters

16.44

Kansalliset seniorit

17.08

SM-noviisit

18.33

SM-juniorit

n. 19.25

palkintojen jako

MINUUTTIAIKATAULU LADATTAVISSA PDF muodossa TÄÄLTÄ


   
Loppiaiskilpailut
«  Lokakuu   »
Kategoriat