Joukkueet
Seura Joukkue Sarja
Keski-uudenmaan muodostelmaluistelijat Team Frosettes Aikuiset
Kaari Vintage Edges Aikuiset
VG-62 Sun City Sound K-Juniorit
HL Moonlights K-Juniorit
Seinäjoen Taitoluistelijat ry RiverPearls K-Juniorit
Kaari Sparkle Edges K-Noviisit
Riihimäen Jäätaiturit ry Chicas del Amor K-Noviisit
Espoon jäätaiturit ry Valley Bay Syncroshine K-Noviisit
Porin Taitoluistelu ry Team Fusion K-Noviisit
Uplakers Taitoluistelu Shiny Lakers K-Noviisit
Seinäjoen Taitoluistelijat ry RiverFalls K-Noviisit
SalPa Taitoluistelu Team Somnium K-Noviisit
VG-62 Sun City Souls K-Seniorit
Keski-uudenmaan muodostelmaluistelijat Team Hailettes K-Seniorit
Seinäjoen Taitoluistelijat ry RiverX K-Seniorit
VG-62 Sun City Shake

Masters

Porin Taitoluistelu ry Team Conclusion 

Masters

VG-62 Sun City Sweets Minorit
Turun Riennon Taitoluistelu Minores Aboenses Minorit
Espoon jäätaiturit ry Valley Bay Synchronettes Minorit
Nurmijärven Taitoluistelijat ry Frozen Boreas Minorit
Kaari Golden Edges Minorit
HTK MiniMints Minorit
HTK PepperMints Minorit
VG-62 Sun City Swing SM-Juniorit
Helsingin Luistelijat Musketeers SM-Juniorit
Helsingfors Skridskoklubb rf Team Mystique SM-Juniorit
Kaari Dream Edges SM-Juniorit
VG-62 Sun City Synchro SM-Noviisit
Porin Taitoluistelu ry Team Motion SM-Noviisit
Espoon jäätaiturit ry Valley Bay Synchronics SM-Noviisit
Turun Riennon Taitoluistelu Filiae Aboenses SM-Noviisit
HTK Finettes SM-Noviisit
VG-62 Sun City Sequins Tulokkaat
Keski-uudenmaan muodostelmaluistelijat Team Kidettes Tulokkaat
Porin Taitoluistelu ry Team Passion Tulokkaat
Espoon jäätaiturit ry Valley Bay Synchrokids Tulokkaat
Kaari Little Edges Tulokkaat
Riihimäen Jäätaiturit ry Mini Chicas Tulokkaat
Turun Riennon Taitoluistelu Amicus Aboenses Tulokkaat
Kaari Mini Edges Tulokkaat
Uplakers Taitoluistelu Tiny Lakers Tulokkaat
Porin Taitoluistelu Ry Team Vision Tulokkaat
HTK MiniSparkles Tulokkaat
ParSport Sea Star Tulokkaat
Seinäjoen Taitoluistelijat ry RiverDolls Tulokkaat

   
Loppiaiskilpailut
«  Heinäkuu   »
Kategoriat